I INTERNATIONAL STYLISTS CONGRESS | Juran ART Company

I INTERNATIONAL STYLISTS CONGRESS

Komunikat o błędzie

  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; views_display has a deprecated constructor w require_once() (linia 3190 z /home/wedding/domains/juranart.com/public_html/hairstudio/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; views_many_to_one_helper has a deprecated constructor w require_once() (linia 127 z /home/wedding/domains/juranart.com/public_html/hairstudio/sites/all/modules/ctools/ctools.module).
 
 
Jesteś profesjonalistą, ale nudzi Cię już codzienna praca w salonie? Marzysz o tym, żeby stworzyć własną kolekcję stylizacji, ale nie wiesz od czego zacząć? Uwielbiasz oglądać modne gazetki i chcesz, żeby zdjęcia z Twoimi stylizacjami też były w nich publikowane? W takim razie na Ciebie czeka
 

IV INTERNATIONAL STYLISTS CONGRESS

“ ALL STARS “

GREECE, RHODOS 

Raz w roku, na wyspie Rodos odbywa się jedno z czołowych wydarzeń w branży mody i stylu- Międzynarodowy Kongres Stylistów. To unikalne wydarzenie w obrębie piękna, które połączyło najsławniejszych specjalistów stylu mody, wizażu, fryzjerstwa i fotografii. Czołowi mistrzowie z Włoch, Izraela, Korei Południowej, Polski i Rosji chętnie dzielą się swoimi cennymi doświadczeniami.

W ramach Kongresu odbywają się seminaria, szkolenia, show-programy,  fotosesje.

Cel Kongresu to dać możliwość uczestnikom poczuć się dobrze w atmosferze i świecie stylizacji mody, fryzjerstwa i fotografii, a także poznać technikę i nowości znanych mistrzów.

Tematem Kongresu jest FASION i wszystko co z nim związane. Celowe audytorium, to młodzi, ambitni styliści, fryzjerzy i fotografowie, którzy pragną oderwać się od szarej rzeczywistości i zacząć tworzyć rzeczy swoje, niesamowicie abstrakcyjne i nowe, wyrażając siebie poprzez zawodowe umiejętności. 

Takie spotkania są bardzo ważne i dla fryzjerów, i stylistów z dużym zawodowym doświadczeniem, którzy już chcą przekazać swoją wiedzę innym, ale jeszcze nie potrafią skrystalizować swoich pomysłów w całości (makijaż –fryzura -zdjęcie-publikacja).

Kongres daje możliwość i jednym, i drugim popracować razem ze znanymi fryzjerami, fotografami i stylistami, stworzyć swoją pierwszą własną kolekcję, którą można później wykorzystać w swoim portfolio. Na szczęście wszystko temu sprzyja : i pogoda, i natura, i ludzie. Kongres jest organizowany tak, że uczestnicy maja możliwość nabyć nowe doświadczenia i od razu spróbować ich w praktyce. Na kongresie pracują zawodowe modelki, które wspierają odtworzenie inspiracji zespołu fotograf -stylista-fryzjer. 

Również uczestnicy mogą wziąć udział w backstage Show-programów FASHION, które odbywają się w ramach Kongresu oraz wyjechać na plenerową fotosesję nad bajecznie piękną zatokę Lindos.

Jak powiedziała jedna z uczestniczek Kongresu: „ Najlepsze jest to, że i wykładowcy, i studenci mieszkają razem w jednym hotelu, chodzą razem do restauracji i na plażę, pracują i odpoczywają też razem, czyli relacje pomiędzy nimi układają się bardzo przyjaźnie, a wymiana doświadczeń trwa prawie całodobowo”. 

 

Tygodniowy udział w Kongresie – inspiracja i niesamowite wrażenia na cały rok, do następnego Kongresu !

 

      
 W programie Kongresu biorą udział:
MICOL Cisterna Top make-up artist, włascicielka Fashion Academy w Mediolanie – bierze udział w Fashion Week (znane Tygodnie Mody w Parużu i Mediolanie), jako czołowy wizażysta na kongresie prowadzi  seminaria nowoczesnego makijażu dla potrzeb pokazów i fotosesji.
FELIX SHTEIN Top make-up artist, artysta  body painting.  Właściciel sieci szkół,"FELIX SHTEIN STUDIO" – Izrael,  sędzia klasy międzynarodowej w konkursach makijażu i body-artu.) Na Kongresie bierze udział w back-stadge i w przygotowaniach  do sesji zdjęciowych. Dzieli się zawodowymi doświadczeniami.
IRINA Abyzova Top-stylista "WELLA" make up artist klasy międzynarodowej, włascicielka "ABYZOVA STUDIO"Rosja, Moskwa). Na kongresie prowadzi warsztaty  z makijażu, przedstawia  swoją wizję mody i makijażu oraz swoje podejście do mody. Jest niezwykłą osobowością, ma subtelne poczucie stylu.
DENIS Skakunow Mistrz fryzjerstwa, znany stylista fotograf i projektant, jeden z czołowych fryzjerów w "Studio DMITRIJ VINOKUROV) - Rosja,( Moskwa.) Prowadzi seminaria fryzjerskie, ujawnia swoją wizję mody.
Dmitry Donskoy znany fotograf w branży mody i reklamy Rosja( Moskwa). Współpracuje z czasopismami takimi  jak Playboy, Maxim, Men's Helth). Prowadzi szkolenia na temat historii fotografii reklamowej oraz prowadzi kurs dla fotografów „Zdjęcia modelek pod wodą”.
 
Alexander Blinov fryzjer klasy międzynarodowej, stylista, dyrektor artystyczny "YONISTYLE” Moskwa). Wschodząca gwiazda rosyjskiego show-biznesu. Posiada niezwykły wygląd i głos. Ujawnia swoją wizję mody. 

 

Eugeniusz Pokotilov Mistrz klasy międzynarodowej, dyrektor artystyczny "Akademia make-up") - Korea Południowa, Seul, pochodzący  z Ukrainy. Doskonały specjalista w dziedzinie makijażu i body-artu. Prowadzi seminarium na temat sztuki ciała i makijażu w technologii air-brash. 
NINA GORLUSHKO Mistrz klasy międzynarodowej, sędzia międzynarodowy, właścicielka "Art Studio NINA GORLUSHKO") - Rosja, (Moskwa). Organizatorka Kongresu, prowadzi szkolenia na temat podwodnego body-artu oraz body-artu dla show pokazów. 
 
 
W programie kongresu m.in:
  • Sesji zdjęciowe (z późniejszymi publikacjami w czołowych rosyjskich, łotewskich, estońskich mediach z branży mody i urody);
  • Sesje video (z późniejszym wyświetleniem materiału na rosyjskim kanale TV);
  • Show-program "Body Art", w tworzeniu której biorą udział "gwiazdy" sztuki ciała i makijażu. 
  • PARTY FASHION & PROGRAM SHOW "ALL STARS" (KLUBY NOCNE "Paradiso", "Colorado", "HARLEY DAVIDSON").
Kongres odbywa się raz w roku  w tym samym miejscu, na Rodos, w okresie jesiennym (koniec września) .