Leczenie włosów ogniem | Juran ART Company

Leczenie włosów ogniem

Komunikat o błędzie

  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; views_display has a deprecated constructor w require_once() (linia 3190 z /home/wedding/domains/juranart.com/public_html/hairstudio/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; views_many_to_one_helper has a deprecated constructor w require_once() (linia 127 z /home/wedding/domains/juranart.com/public_html/hairstudio/sites/all/modules/ctools/ctools.module).
 
Pośiadamy patent na unikatową metodę leczenia włosów ogniem, metodę - która ratuje zniszczone włosy oraz rewelacyjnie ich regeneruje!
Innowacyjna metoda rekonstrukcji włosów polega na obrobieniu włosów ogniem.
Dla rekonstrukcji stosujemy linie kosmetyków ReCo marki GreenLight (Włochy)
ze względu na to że włosy bezpośrednio z ogniem kontaktują tylko koło minuty - półtoraj, zabieg ABSOLUTNIE bezbieczny!!!
 
W trakcie leczenia długość włosów jest nie naruszona tak że za bardzo wizerunek  nie zmienimy)) oprócz zregenerowanych włosów, oczywiscie
 
Koszt takiej usługi w naszym salonie koło 120-150 pln. 
 
Jeśli są jakieś  pytania odnośnie zabiegu - zapraszamy do obejrzenia wideo:
 
 
 
Dostać Certyfikat oraz uprawnienie na wykonanie unikatowego zabiegu leczenia włosów ogniem można wyłącznie po warsztatach. Skontaktuj się z nami żeby dostać więcej informacji odnośnie terminow szkolen.
 

UWAGA!

Oryginalna metoda leczenia włosów ogniem jest chroniona przez polskie prawo patentowe. Według zastrzeżenia kodeksu cywilnego, posiadacz patentu ma wyłączne prawo do korzystania z wynalazku. Nikt nie ma prawa do korzystania z wyników działalności intelektualnej (opatentowanego wynalazku) bez zgody właściciela patentu.

Zastosowanie tej metody w celu komercyjnym (wykonywanie zabiegu, szkolenia, reklama i td.) jest dozwolone tylko po zawarciu umowy licencyjnej z właścicielem patentu czyli z Juran ART Sp.z o.o.

strona www: firecure.pl