Mistrzowskie ręce | Juran ART Company

Mistrzowskie ręce

Komunikat o błędzie

  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; views_display has a deprecated constructor w require_once() (linia 3190 z /home/wedding/domains/juranart.com/public_html/hairstudio/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; views_many_to_one_helper has a deprecated constructor w require_once() (linia 127 z /home/wedding/domains/juranart.com/public_html/hairstudio/sites/all/modules/ctools/ctools.module).

Z niewielkiej miejscowości pochodzi wielka mistrzyni. Anna Zenkowska z pochodzenia Ukrainka reprezentowała Polskę na otwartych mistrzostwach Ukrainy w fryzjerstwie. I to, z jakim sukcesem! Zajęła 3. miejsce. W nagrodę pojedzie na mistrzostwa Europy. 

informacja z TVP Opole  Dodano: 03 maja 2011, 13:10 Autor: Mariusz Studzienny red. J.K. 

Rachu ciachu i po strachu. Tak pewnie jest u przeciętnego fryzjera, ale nie u pani Ani. Jak już ktoś wpadnie w jej ręce to zmieni się nie do poznania. Bo pani Ania z nożyczkami i grzebieniem w dłoni wręcz się urodziła. Fryzjerstwo to dla niej sztuka, która stała się pasją. Rozwijała się pod okiem najlepszych fachowców z Ukrainy. Na początku wszystko trzeba było z trenerami dobrze przygotować, żeby można było potem potrenować i wystąpić na zawodach - mówi Ania Zenkowskaya. Warkoczyki pani Ania kręci w mig. Klientki mają do niej pełne zaufanie. Wyższą szkołą jazdy są mistrzostwa. Pani Ania przygotowywała się do nich miesiącami. Fryzury zaparły dech w piersiach jurorów. Właśnie nimi podbiła serca oceniających. Efektem, trzecie miejsce, wśród pół tysiąca startujących stylistów. W swojej karierze pani Ania czesała gwiazdy telewizji ukraińskiej, tamtejszych aktorów i polityków. Również modelki na otwarcie stadionu w Dniepropietrowsku. Tam też do salonu wpadła z cała świtą teściowa obecnego prezydenta Ukrainy – Janukowicza. Teraz pracuje w pod opolskich Chmielowcach. Panie i panowie na widok mistrzyni ściągają czapki z głów i od razu szykują włosy do strzyżenia. W pracy zdarzają się i beznadziejne przypadki. Ale z takimi, mistrzowska ręka da sobie radę. Marzeniem pani Ani jest zmienienie myślenia Polaków, że fryzjer to nie pierwszy lepszy zawód, ale artysta. Chciałby stworzyć tu porządną drużynę narodową. Mieć pod nożyczkami gwiazdy. To marzenie już wkrótce może się spełnić. Artystka jedzie, bowiem na Mistrzostwa Europy do Dublina, a w 2012 roku na mistrzostwa świata do Mediolanu. Niejednemu przystrzyże grzywę