Parada Panien Młodych - opole 2013 | Juran ART Company

Parada Panien Młodych - opole 2013

Juran Czernych i Anna Zenkovska - glówne organizatorzy "Parady Panien Młodych"
Odbyła się nasza pierwsza edycja Parady Panien Młodych. Efekt prawie połrocznej pracy, naszego wspólnego wysiłku, który przyniósł nam ogromną satysfakcje. Bardzo cieszymy się, że na szczęście  wszystko udało się niesamowicie! Wspierało nas ponad 200 osób, ale mamy nadzieje, że za rok wspierających bedzie jeszcze więcej. Wiadomo, że tą imprezę sami byśmy nie ogarnieli i dla tego chcemy podziekować naszym honorowym partnerom i współorganizatorom:
 
Pani Haline Szpónarskiej, właścicielce sieci salonów mody ślubnej „Lisa Ferrera”, która udostepniła naszym modelkom około 50 pieknych sukien ślubnych. 
 
Walentynie Sławieckiej, utalentowanej projektantce, która specialnie dla Parady uszyła kolekcje egzotycznych ślubnych sukienek pt„Ślub w dzinsach” oraz udostępniła modelkom klasyczne ślubne suknie z własnej kolekcji.
 
Studio tańca „SalsoMania” i Joannie Weremko jako glównemu choreografowi Parady Panien Młodych, chcemy gorąco podziękowac za wspaniałą horografię calego misicalu.
 
Firmie „Ram-Flor” i Patrykowi Schlechter z drużyną za pilnowanie porządku oraz część techniczną.
 
Dziękujemy również: wszystkim naszym uczestnikom, partnerom i pomocnikom, modelkom za niesamowity wygląd i wytrzymałość w trakcie przemarszu i pracy w plenerze, fryzjerom za przepiękne fryzury, stylistom za profesjonalne makijaże, florystom  za fantazyjne bukiety ślubne, które stały się ozdobą całej Parady i oczywiście naszym dziewczynom Gosi, Andrei i Wioli - stylistkom z Juran Art Studio, za solidną pomoc oraz za mocne wsparcie i wiarę w nasz sukces.
 
Z poważaniem organizatory Parady Panien Młodych, właściciele Juran ART Studio, założyciele Federacji Stylistów i Kreatorów   Juran Czernych i Anna Zenkovska.
-