Zespół Mi.Mark Opole | Juran ART Company

Zespół Mi.Mark Opole

Komunikat o błędzie

  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; views_display has a deprecated constructor w require_once() (linia 3190 z /home/wedding/domains/juranart.com/public_html/hairstudio/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; views_many_to_one_helper has a deprecated constructor w require_once() (linia 127 z /home/wedding/domains/juranart.com/public_html/hairstudio/sites/all/modules/ctools/ctools.module).
Mam przyjemność przedstawic Państwu naszą stylistkę Khristina Prokopchuk, Młoda ale bardzo zdolna fryzjerka z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Pracę zaczynała w Iwano-Frankowsku w bardzo dobrym salone pod okiem znanego mistrza, który nauczył ją mocnych podstaw klasycznego fryzjerstwa. Swoją pasję przyniosła do Opola do salonu Mi.Mark. Z tego faktu ucieszyło się grono nowych klientów, których zaufanie Khristina bardzo szybko zdobyła. Serdecznie zapaszamy na odnowienie wizerunku do naszego fachowcy:)
Nasz rodzynek Igor Litinski ma 7 lat dowiadczenia w zawodzie ale juz bardzo dużo zdążył osiągnąc. Mistrz Ukrainy we fryzjerstwie uczył się w wybitnej Akademji sztuki w Kijowie, skonczył kurs z kolorystyki w Akademii L'oreal oraz w Akademii "Dolores" w Moskwie, Najbardziej lubi zmieniac wizerunek swoich klientek, zawsze fachowo doradzi i starannie wysłucha każdego. Specjalnie przyjechał z Ukrainy dla pracy w naszym zespole
mocne strony: perfekcyjne wykonanie strzyżeń męskich oraz damskich.
Kontynuje))) Tym razem chce Państwo zapoznać z Пинсон Виктория Z nami już od kilku lat pracuje mistrzyni Ukrainy z estetyki paznokci Viktoria Pinson. 
Viktoria ma doświadczenie w zawodzie ponad 20 lat i serdecznie zaprasza aby sprawdzić jej umiętności.
Mistrzyni świetnie wykonuje:manicure pedicure żel tipsy regulacja i henna brwi i doczepianie rzęs. Salon "Mi.Mark White".
Następna sylistka naszego zespołu - Irena Pidgayna zdolna, samodzielna Fryzjerka-stylistka z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Bardzo profesjonalnie dobiera i wykonuje strzyżenia, farbowania, balejage. Jedyna w Polsce posiada certyfikat rekonstrukcji włosów ogniem. Wyższe wykształcenie otrzymała w Kijowskiej Akademii Fryzjerstwa. Serdecznie zapraszamy do Ireny do salonu "Mi.Mark White".
Chcę Państwo zapoznać z moim zespołem )) Pierwsza osoba - to Małgorzata Firlus. Zdolna, młoda, utalentowana stylistka. Pracę z nami rozpoczęła w maju 2012 roku. Z każdym dniem Małgorzata doskonali swoje umiejętności, czego dowodem jest grono stałych zadowolonych klientów. Na codzień jest osobą spokojną, uśmiechniętą co ułatwia kontakt z ludżmi. Jako pracownik jest dokładna, zdyscyplinowana, potrafi dobrać fryzurę do potrzeb klienta. Serdecznie zapraszamy do Gosi w salon "Mi.Mark White".