Media o nas | Juran ART Company

Media o nas

stylista wiosny FRYZJERMANIA

Wiosna 2015 roku. Anna Zenkovska została zwycięcą konkursu FRYZJERMANIA. Tematem konkursu byli kolory tęczy.
 
artykuł na ten temat można zobaczyc na stronie portalu "Modnych włosów"
 

Wsółpraca z "Your Hair" edycja Polska

W 2014 roku mieliśmy zaszczyt okazac się na stronach czasopisma "Your Hair" FRYZURY. 
 
numer 6 (55) listopad-grudzień 2014
Zostalismy autorami dziecięcej metamorfozy

Parada Panien Młodych - opole 2013

Juran Czernych i Anna Zenkovska - glówne organizatorzy "Parady Panien Młodych"

Mistrzostwa Świata - Milano 2012

Przekraczając nawet najbardziej optymistyczne oczekiwania i prognozy (według OMC, Światowej Organizacji fryzjerów) 6-8 padziernika 2012 roku w Mediolanie odbyły się Mistrzostwa Świata we Fryzjerstwie.

OMC - jest największą międzynarodową organizacją fryzjerów z 60 krajów liczącą ponad 1 mln członków na całym świecie, w większości właścicieli salonów. Jednym z głównych celów organizacji jest prowadzenie profesjonalnych konkursów międzynarodowych i regionalnych. Na Mistrzostwach Świata 2012 w Mediolanie  uczestniczyli fryzierzy z 36 krajów. Liczba widzów przekroczyła 28.000. Ponad 500 uczestników walczyło w 29 konkurencjach: fryzury damskie i męskie, fryzury - wieczorowe, fantazyjne, full fasion look i oczywiście, ponadczasowa klasyka, oraz w kategorii makijaż – fantazyjny, ślubny, jak i w mistrzostwach sztuki zdobienia paznokci. 

MATRIX Talent 2012

Anna Zenkovska finalistka MATRIX Talent 2012 . Top Stylistka klasy międzynarodowej  we fryzjerstwie. Absolwentka Akademii Fryzjerskiej w Kijowie. Mistrzyni Ukrainy , finalistka Mistrzostw  Świata  2011 w Mediolanie,      Koordynator III Międzynarodowego Kongresu Stylistów. Prowadzę „Juran  ART  Studio” w Opolu. Dwa lata temu przyjechałam do Polski z Ukrainy.

Show-Pokaz "ALL STARS"

Show Pokaz

"ALL  STARS"

FULL VER
Federacja Stylistów i Kreatorów

Strony

Subskrybuj RSS - Media o nas