Zadaj pytanie

Witam. widze że dojść ciekawy program. W związku z tym mam pare pytań. Czy będzie się rozwijał? Czy zostaną wprowadzone jakieś nowe funkcje z polecenia użytkowników? Ile się czeka na przesyłkę.

Witam. Dziękuje za zgłoszenie. Program rozwija się ciały czas. Narazie nie widze przyczyn którzy by to powstrzymały. Kolejna funkcja z polecenia użutkowników może być wprowadzona po nabraniu więcej niż 34% głosów użutkowników programu. Czyli niezbędność nowej zaproponowanej przez użytkowników funkcji ma być minimum 35% Po opłaceniu wystawionej faktury i wpłynińciu pieniądzej na konto przesyłka zostanie wyslana w następnym dniu roboczym poprzes Pocztę Polską. Maksymalny czas oczekiwania 5 dni robocze.

Porozumienie.pdf strona nie istnieje

Bardzo dziękuje za informacje. Strona została przeniesiona z innego hostingu. Ciałkiem możliwe że niektórzy scieżki sa błędne. Poprawimy to jak najszybczej.

Przy kwocie usługi "0" pojawia się komunikat "Proszę wybrac typ płatności." Wydaje mi się że nie powinno tak byc.

Zostanie poprawiono w kolejnej aktualizacji

Podobny do VERSUM. Nie polecam. Bez sensu. Versum ma wszystko.

O VERSUM dowiedziałem się potem jak zaczałem rozpowszechniać oprogramowanie. Ma Pan racje. Program jest podobny. Jedna wielka różnica to to że nie placi się abonament. Od początku macie możliwość obsługi nieograniczonej ilości stanowisk. A co jak niema internetu? Czy VERSUM działa?

Komunikat: Klucza nie znaleziono! Jakiego kluczu?

Testowa wersja nie wymaga podłączonego pendrajwu-kliuczu. W przypadku gdzie przy starcie programu jest napisane "Versja 1.XX TEST" a klucz jednak jest wymagany zalecane jest powtórne sciągnięcie wersji testowej i ponownie zainstalowanie. Przy powtórnym zainstalowaniu pamiętamy o ptaszek przy zapytaniu "Install empty database?" Jeśli ptaszek będzie ustalony - zostanie zainstalowana pusta baza danych. Wszystkie dotychczasowe wpisy zostaną usunięte.

Czy działa na Windows 10? Bo u mnie nie działa

Po Pani zapytaniu sytuacja została przetestowana. Działa. Tylko uruchomic trzeba jako administrator! Czyli prawym klikamy na ikonkę i wybrać "Uruchom z prawami admin..." Zalecane jest ustawienie ptaszku "Uruchom jako Administrator" na zakładce "właściwości ikonki"->"Kompatybilność"

Chujowy program

A czy mogę dowiedzić się czym się Panu nie podoba?

Witam . Jakie wymagania sprzętowe są zalecane do tego programu.. rozumie że dostęp do internetu nie jest potrzebny żeby program był aktywny na salonie . Czy ponoszę tylko jednorazowy koszt zakupu programu ?? i jaka jest cena ?? aktualizacje są płatne ?? Czy w przypadku kiedy posiadam dwa salony muszę zakupić 2 programy .

Witam. Aby dokładnie odpowiedzić na wszystkie pytania prosze o kontakt mailowy lub telefoniczny.

W nowej wersji nie wyszukuje po imieniu. Wcześniej tak nie było. O co chodzi?

Witam. Chyba klient zaczyna się nie z imienia! W takiej sytuacji trzeba korzystać z symbolu % na początku. Naprzykład ma Pani zapisanych do bazy klientów "Tindaro" i "Daria". Wcześniej przy napisaniu "dar" wyskakiwało obydwa imieni. Teraz pry napisaniu "dar" dyskoczy tylko "Daria". Przy napisaniu "%dar" uzuska Pani efekt poprzednich wersji.

Dlaczego tak często wychodzą aktualizacje? Miałam v1.59. Nagle dostępna 1.591. Nie zdążyłam zaktualizować a już pojawiła się v1.592

Witam. Użytkownicy, korzystający z programu Salon, mogą mieć doczynienia z sytuacją którą nie przewidział programista. Wtedy zgłaszają problem poprzez formularz kontaktowy interfejsu programu, z szczegółowym opisem. My analizujemy zgłoszenie i staramy się poprawic kod programu. Im więcej użytkowników tym częściej może wyniknąć nieprzewidziana sytuacja. Z myślą o użytkownikach nie czekamy aż nazbiera się 10 zgłoszeń żeby poprawić wszystko na raz. Staramy się skorygować program na bieżąco. Dlatego tak często wychodzą aktualizacje.

Dodaj komentarz